Untitled Document

Hakkımızda

Markamızın tanıtımını güçlendirmek ve firmamızı müşterilerimizin gözünde hep hatırlanır kılmak için en sık başvurduğumuz yol promosyon dağıtımıdır. Bu konuda binlerce alternatif var gibi görünmekle birlikte, aslında aynı katalogtan seçim yapmak zorunda kalınmış sıradan ürünlerle karşılaşırız. Tek farkı, üzerine uygulanan logosu. Ürünlerin benzer oluşu, algıda seçiciliği tetiklemediği için üzerindeki logoya dikkat edilmemesine, sıradan promosyonlardan biri haline gelmesine sebep olmaktadır. Üstelik bir kişiye aynı hediye üründen birkaç tane gelince, biri dışında diğerlerinin kullanılmama olasılığı da oldukça yüksek.Seçilmeyen ürünler arasında ne yazık ki, sizin hediye ettiğiniz ürün de olabilir… Oysa farklı bir tasarım, sıra dışı bir promosyon ürünü ile kullanıcının gözünde, hafızasında farklı bir yer edinmek ve ürünü severek kullanmasını sağlamak mümkün. Üstelik bu ürün, kurumunuzu, fikirlerinizi, bakış açınızı yansıtacak ve sadece kurumunuza özel olacaktır.

"Promorra Design; promosyon alanında inovatif,
esnek, hızlı ve bütünsel çözümler sunar."
 
En büyük avantajımız, entegrasyon
Türkiye, ABD ve Çin’de bulunan ofislerimizin entegre çalışması sayesinde, birbirinden farklı ülkelerin sunduğu avantajları en iyi şekilde değerlendirip tek paydada birleştiriyoruz. Sizden aldığımız fikirler ile burada tasarladığımız ürünlerin teknolojik altyapısı ABD’de geliştirilirken, Çin’de yaptığımız yerinde üretim takibi ve titiz kalite kontrol ile kaliteli ürünleri uyguna sunabiliyoruz.
 
Özel Tasarımlar
Standart seçeneklerin ve hazır kalıpların dışına çıkarak, sınırsız hayal dünyanızın şekillendirdiği inovatif fikirlerinizi tasarlayıp ürüne dönüştürmek için şimdi Promorra Design var. Size özel tasarlanmış promosyon ürününü en iyi şekilde, en güvenilir şartlarda, en kaliteli düzeyde ve en uygun bütçe ile sizlere sunuyoruz.